Televízia LOGOS Sledujte nás na: LOGOS Facebook LOGOS Instagram LOGOS Youtube

Klub priaznivcov Logosu

Klub priaznivcov televízie LOGOS je tvorený divákmi TV Logos, ktorí nás podporujú duchovne, prakticky alebo finančne. Či už je to podpora bežných operatívnych výdavkov, tvorba nových programov, skvalitňovanie vysielania a udržanie kroku s najnovšími technológiami, všetky tieto aktivity by sme neboli schopní zvládať bez Vašich modlitieb a finančných darov.

Náš projekt funguje na nekomerčnom princípe a je financovaný len z malých príspevkov veriacich a divákov ako ste aj Vy. Každý príspevok, najmä ak je pravidelný, nám výrazne pomôže v našom úsilí. Aj touto cestou by sme Vás preto chceli poprosiť o pravidelné finančné príspevky venované občianskemu združeniu Pre LOGOS, ktoré organizačne a finančne zastrešuje aktivity projektu LOGOS. Pomôže nášmu kresťanskému úsiliu aj Vy.

Chcete nás podporiť aj finančne? Každý príspevok, najmä ak je pravidelný, nám výrazne pomôže v našom úsilí. Vďaka klubovému číslu, ktoré Vám priradíme pri registrácii a použijete ako ako variabilný symbol platby, budeme vedieť, že nám finančne pomáhate práve Vy.

Pre viac informácií kliknite tu: https://www.logos.tv/pomoc


Facebook Instagram Youtube
  • Slovenský jazyk
  • Lingua Italiana
  • Українська мова
  • Deutsche Sprache
  • English language